İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

katip avukat yanında iş

Lisede adalet bölümü çıkışlıyım. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet MYO'da eğitim görmekteyim.20 yaşımdayım. Daha önceden Afyonkarahisar Adliyesinde staj gördüm. Ağır Ceza,İcra Dairesi,Sulh Hukuk,Asliye Ceza,İş Mahk. gibi kalemlerde staj yaptım. Çalışmayı seviyorum. Öğrenmeye çok yatkınım. Çabuk öğrenirim. Saygıda kusurum asla olmaz.F klavye ye çok aşinayım . yarışmalarda derecem ve belgelerim var . Eğitimim için maddi desteğe ihtiyacım olduğu ve işleri daha detaylı öğrenmek istediğim için tatil sürecinde okulum açılıncaya kadar çalışmak istiyorum.

Demet MERTKatip İş Arayan

İş arayan

Afyon merkezde ikamet ediyorum 34 yasinda ortaöğretim mezunuyum güler yüzlü giyimine özen gösteren bakımlı birisiyim. Ofiste karşılama , yemek , çay , temizlik , dosya getir götür ve düzenleme gibi tüm işleri yerine özenle getirebilirim.

Hanife YILDIZGenel

Katibim iş arıyorum

ADALET bölümü bitirdim Cumhuriyet Başsavcılığı alanında 9 ay staj yaptım. F klavyede 100 110 arası yazıyorum word, power paint, excel programlarını biliyorum. UYAP programına aşinayım staj sürecimde de UYAP programını kullanmışlığım oldu. Elimden geldiğince öğrenerek dahasını yapmak istiyorum.

Ceren AltıntaşGenel

Meslektaşlarıma Yardım

Merhabalar, İstanbul Çağlayan Adliyesine yakın mesafede bulunan hukuk büromdan(HTC HUKUK ve DANIŞMANLIK) ihtiyacı olan meslektaşlarıma başta Çağlayan Adliyesi olmak üzere tüm adliye işlerinde ( duruşmalara katılmak,dilekçe yazımı, kalem işleri, icra dairelerinde yapılması gereken işlemler vb.) ve adliye dışında takip edilmesi gereken işlerde yardımcı olabilirim. İlgilenen meslektaşlarım 05392099969 numaradan tarafım ile iletişime geçebilir.

Hatice SEVERİl Dışı Duruşma

Asistan,ofis sekreterliği

23 yaşındayım. Dumlupınar üniversitesi kamu yönetimi bölümü mezunuyum. Avukat yanında asistanlık,evrak kontrolü gibi ofis sekreterliği yapabilirim.Hukuk konularında bölümümden dolayı bilgim vardır. Bilgisayar sertifikasına sahibim.Bilgisayar kullanımım hızlıdır.

Özlem KocabıyıkKatip İş Arayan

İş başvurusu

Hukuk derslerinin çoğuna hakimim. Iki üniversite mezunuyum maliye + siyasal bilimler bitirdim. Avukatlık veya hukuk bürolarında çalışmak istiyorum.

Celalettin KarakayaGenel