İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

MANAVGAT TEVKİL

Antalya Barosuna kayıtlı Avukatım. Manavgat İlçesinde kendi büromda çalışmaktayım. Manavgat İlçesinde duruşma, takip, haciz gibi işlerinizde yardımcı olabilirim.

SIDIKA ERTENİl Dışı Duruşma

Hukuk sekreterliği

Adalet mezunuyum çocuk gelişimi mezun durumunda olmak uzere iki adet ön lisans bitirdim bilgisayar programcılığı, on parmak klavye kullanımı, işaret dili, cagri merkezielemanı sertifikalarım bulunmakta daha önce cagri merkezinde ve diyanet islerine bagli ucretli ogretmenlik yaptigim için bilgisayar kullanımına hakimim, diksiyonum duzgun ve dış görünümüne onem veren biriyim ayni zamanda insan ilişkileriyle ilitisimimin iyi olduğunu düşünüyorum. Su anda icra müdürlüğü sinavina hazirlaniyorum bu sinava hazirlanmamda etkili olacağını düşündüğüm icin bir hukuk burosunda çalışıp bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum. ( Asgarî ücret altında ve sigortasız çalışma şartlarında çalışmam. Bu düşüncede olan aramasın lutfen.) Saygılar

AzimeKatip İş Arayan

Avukat yanında yoluna yoldaş olacak uzun soluklu is

İşinde tecrubeli

Ali CIDDIKatip İş Arayan

TEVKİL-MESLEKİ YARDİMLASMA

Ankarada kendi ofisim bulunmaktadir. Kendime ait vergi acilisimida yapmış bulunmaktayım. Ankarada işleri olan meslektaşlarıma yardım sağlayabilirim.

Özgenur Bayramİl Dışı Duruşma

Büro işi arıyorum

5 yıllık çağrı merkezi geçmişim var. Büro işleri her turlü yaparım

Şaziye AlgünerGenel

Avukat Meslektas

Birlıkte calısacagımız avukat meslektaşlar arıyoruz. Arabacı hukuk bürosu irtibat 05077776178 Av. Bekir Arabacı

Bekir ArabacıAvukat Arayan Avukat