İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

Deneyim kazanabileceğim ve icra ile dava departmanlarında sürekli çalışabileceğim hukuk bürosu arıyorum.

Hukuk Fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Adalet Myo ve Kamu Yönetimi mezunuyum. 11 yıldır Afyonkarahisarda Av. Celal Mümtaz Akıncı , Av. Mehmet Emin Özgüven Av. S. Selcen Hıdıroğlu ve Av. Ömer Kılınç vb. hukuk bürolarında avukat katibi ve yönetici asistanı olarak çalışmaktayım.Dava ve icra takip konusunda dava açılış dilekçesi cevap dilekçesi cevaba cevap dilekçesi delil dilekçesi haciz satış icra takibi vb. gibi konularda deneyim sahibiyim. Martı Sinerji İcra Pro vb. gibi programların kullanımına hakimim. Okulumda devam zorunluluğu olmaması nedeniyle sadece sınav dönemlerinde okula gidip gelmekteyim.Bu nedenle sürekli olarak okul dönemi içerisinde de yanında çalışıp daha fazla deneyim kazanabileceğim hukuk bürosu arıyorum. Saygılarımla!

CEMİL SANDUVAÇGenel

Avukat Katipliği

Kütahya Belediyesi Hukuk İşleri Müdürlüğünde 7-Yıl ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Hukuk Müşavirliğinde 3-Yıl İş Tecrübelerim var. Ulaşım sorunum yok, 30 yaşındayım. Acil iş arıyorum.

Veli GÜMÜŞKatip İş Arayan

avukat katipliği

Hem büro yönetimi ve yönetici asistanlığı mezunu aynı zaman da adalet öğrencisiyim. Yaşım 21. 1 buçuk ay adliyede staj yaptım.

Filiz ÖrenkayaKatip İş Arayan

Avukat katipliği

16.08.1999 doğum tarihi İbrahim evren meslek lisesi mezunuyum Bilgisayar sertifikam var

Ebru tanyalKatip İş Arayan

İş arayan katip

Afyon Kocatepe Üniversitesi M.Y.O Büro Yön. ve Yön. Asis. Mezunuyum. Bilgisayar ve on parmağı iyi derecede kullanıyorum. F klavye sertifikam var. İlgili avukatların yanında katip olarak çalışmak istiyorum. 22 yaşındayım.

Alparslan ÇetinKatip İş Arayan

Katip iş

Adalet bölümü mezunuyum afyon da hukuk bürosunda çalıştım. on parmak klavye ve bilgisayar kullanımım kurs destekli en iyi derecededir dır. Devamlı çalışabileceğim iş arıyorum.

Kader usluKatip İş Arayan