İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

Tevkil Yardımlaşma

Merhaba. Denizli ilinde işleri olan meslektaşlara duruşma, icra vb. işlerinde yardımcı olmak isterim. (Cep: 506 346 64 39)

Av. Tuğba Ademİl Dışı Duruşma

TEVKİL YARDIMLAŞMA

2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum. 39082 sicil numarası ile Ankara Barosuna kayıtlı serbest avukatlık yapmaktayım. Ankara'da yapılacak duruşma, icra vb. işlemlerde ücreti mukabilinde yardımcı olabilirim.

Dilek AYDOĞANİl Dışı Duruşma

TEVKİL-İL DIŞI DURUŞMA

UŞAK BAROSUNA KAYITLI OLARAK AVUKATLIK YAPMAKTAYIM. İL DIŞI DURUŞMA VE DİĞER İŞLEMLERE YARDIMCI OLABİLİRİM.

Av. Mahmut GürbüzGenel

İl dışı işlerinize yardım-Tevkil

İzmir Barosu'na kayıtlı Avukat olarak İzmir merkezde görev yapmaktayım. Buradaki işlerinizde yardımcı olabilmek isterim. Ayrıca içtihat programlarına sahip olup karar araştırması vs. hususunda ya da dilekçe yazımında yardımcı olabilirim. Kvkk alanında ve Aynı zamanda Dokuz Eylül üniversitesi özel hukuk alanında Yüksek lisans yapmakta olduğumdan özellik arzeden davalarınızda yardımcı olabilirim.

Fatma YağızAvukat Arayan Avukat

İl dışı Duruşma

Merhaba. Antalya Barosuna 7050 Sicil Numarasıyla kayıtlı olarak serbest avukatlık yapmaktayım. İş yoğunluğu bulunan meslektaşlarıma Antalya ili ve ilçelerinde bulunan adliye işlerinde ve adliye dışı işlerinde yardımcı olabilirim. İletişim No: 05355189556 Gmail:saricamsemaa@gmail.com

sema sarıçamİl Dışı Duruşma

İl dışı duruşma yardımı

İyi çalışmalar; Antalya ilinde 2 yılı aşkındır avukatlık mesleğini icra etmekte ve düzenli tevkil işleri yürütmekteyim. Vergi kaydımı yeni açtığımdan ötürü boşluğum bulunmakta olup Antalya ilindeki tevkil ihtiyacı olan meslektaşlarıma yardımcı olabilirim. İlgilenenlerin telefon numaramdan ulaşması rica olunur. Herkese kolay gelsin.

Selen ORHONİl Dışı Duruşma