İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

Büro işi , sekreter

Yozgat adalet meslek yüksekokulu mezunuyum 1.5 ay adliyede stajerlik yaptım F klavyem var ,bilgisayar sertifikam var . Deneyim ve tecrübe kazanmak istiyorum.Büro evrak ,katiplik işi arıyorum .İşimin sorumluluklarımı layıkıyla yerine getiririm

Dilek Elif ÜnverenKatip İş Arayan

katip iş arayan

Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi/ Adalet Bölümü' nden 2021 Haziran ayı mezun oldum. F klavye yazımında oldukça hızlıyımdır. İş alanında daha deneyimli ve bilgi sahibi olabilirim ve bunlara müteakiben işimin gerektirdiği sorumlulukları öğrenerek yerine getirebilirim. Avukat katibi olarak çalışmak istiyorum.

Merve YOLALKatip İş Arayan

Avukat katipliği

29.09.1982 Afyon Doğumluyum.Ticaret lisesi mezunuyum.4 yıl Şuhut icra Dairesinde katip olarak çalıştım.2 yıl Avukat katipliği yaptım.Pandemi nedeniyle işten ayrılmak zorunda kaldım.Takip elemanı olarak çalışmaktaydım.Tecrübeliyim.Verilen tüm görevlerin üstesinden gelebilirim.

Songül AtayKatip İş Arayan

KATİP İŞ ARAYAN

Adalet meslek yüksekokulu mezunuyum. 6 ay noter katipliği tecrübem var, uyap kullanabilirim.

Figen SarıyolKatip İş Arayan

İş/ Katip

Yozgat Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu mezunuyum. Üniversite stajımı 1.5 ay avukat yanında yaptım. Liseyi adalet lisesinde okudum ve 1 yıl lise stajımı adliyede yaptım. F klavye eğitimi aldım. Katip olmak için iş arıyorum.

Gülcan BaydemirKatip İş Arayan

Katip/Sekreter

Afyonkocatepe Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmenliği mezunuyum. Bilgisayar ve F klavye sertifikam var.

Esra ZenginKatip İş Arayan