İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

Büro işi , sekreter

Yozgat MYO mezunuyum Adliyede staj yaptım 22 yaşındayım katiplikte deneyimim yok büro, evrak isi vs. Uygun olan acil iş arıyorum.

Dilek Elif ÜnverenKatip İş Arayan

Sekreter staj

Ben Gamze Durak Uludağ Üniversitesi SBMYO Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı 1. Sınıf öğrencisiyim. Yaz stajı için iş arıyorm. Bu yaz stajı benim için çok önemli. Tecrübe katması , kendimi geliştirme ve bilgilerimi pekiştirme konusunda çok katkısı olacaktır. Pozitif, güleryüzlü ve öğrenmeye daima açık biriyim. İlanımı dikkate almanızı rica ediyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

Gamze DurakKatip İş Arayan

AVUKAT ALIMI

Büromuzda birlikte çalışmak üzere icra alanına hakim avukat meslektaş aramaktayız. ilgilenen arkadaşlarımızı büromuza davet ediyoruz.

SUSUZ HUKUKAvukat Arayan Avukat

katip,sekreter,büro işçisi

Daha önce hukuk bürosunda çalıştım adalet eğitimi mezunuyum. Afyon merkezde yaşıyorum. İvedi olarak iş arıyorum.

Kader usluKatip İş Arayan

Tevkil Yardımlaşma

Merhaba. Denizli ilinde işleri olan meslektaşlara duruşma, icra vb. işlerinde yardımcı olmak isterim. (Cep: 506 346 64 39)

Av. Tuğba Ademİl Dışı Duruşma

TEVKİL YARDIMLAŞMA

2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum. 39082 sicil numarası ile Ankara Barosuna kayıtlı serbest avukatlık yapmaktayım. Ankara'da yapılacak duruşma, icra vb. işlemlerde ücreti mukabilinde yardımcı olabilirim.

Dilek AYDOĞANİl Dışı Duruşma