İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

İşi tam anlamıyla öğrenebileceğim ve tecrübe kazanabileceğim hukuk bürosu arıyorum.

25 yaşındayım .2018 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum.Stajımı İzmir’de tamamladım.2020 yılı başında avukatlık ruhsatımı aldım.Stajım çok dolu geçmedi.İşi baştan en iyi şekilde öğrenebileceğim ve çalışabileceğim özel hukuk alanında hukuk bürosu arıyorum.Askerlik ile ilişiğim yoktur. İletişim numarası :0541 202 4629

Mustafa BayrakGenel

stajyer avukat

İstanbul Üniversitesi 4. Sınıf öğrencisiyim. Avukatlık stajımı başlatmadan önce tecrübe kazanacağım ve ileri aşamada stajımı da sürdürebileceğim bir hukuk bürosunda tam zamanlı çalışmak istiyorum. Genel olarak icra müdürlüklerinde ve mahkeme kalemlerindeki işlemlerin takibini yapmak devam eden süreçlerde dilekçe vb. hususlarda da tecrübe kazanmak niyetindeyim. 9 yıla yakın süredir iş hayatında olduğum için iş hukukuyla ilgiliyim. Sahip olduğum hekim çevrem nedeniyle tıp hukukuna özel ilgim var.

Ömer Faruk GÖKTAŞGenel

TECRÜBELİ AVUKAT

AVUKATLIĞA AFYONDA BAŞLADIM ANCAK 30 SENE İSTANBULDA KESİNTİSİZ AVUKATLIK YAPTIM.AFYONDA BİR ÇEVREM KALMADI BU NEDENLE BİR MESLEKDAŞIMIN YANINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

SEVGİ DİNÇERGenel

TEVKİL-İL DIŞI DURUŞMA

UŞAK BAROSUNA KAYITLI OLARAK AVUKATLIK YAPMAKTAYIM. İL DIŞI DURUŞMA VE DİĞER İŞLEMLERE YARDIMCI OLABİLİRİM.

Av. Mahmut GürbüzGenel

İl dışı işlerinize yardım-Tevkil

İzmir Barosu'na kayıtlı Avukat olarak İzmir merkezde görev yapmaktayım. Buradaki işlerinizde yardımcı olabilmek isterim. Ayrıca içtihat programlarına sahip olup karar araştırması vs. hususunda ya da dilekçe yazımında yardımcı olabilirim. Kvkk alanında ve Aynı zamanda Dokuz Eylül üniversitesi özel hukuk alanında Yüksek lisans yapmakta olduğumdan özellik arzeden davalarınızda yardımcı olabilirim.

Fatma YağızAvukat Arayan Avukat

Katip/ Sekreter olarak iş aramaktayım

Karabük Üniversitesi Adalet MYO mezunuyum. Avukat yanında katip olarak çalıştım. Sürekli olarak çalışmak istiyorum. 05537681467

Merve ÖzgürKatip İş Arayan