İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

AVUKAT ALIMI

Büromuzda birlikte çalışmak üzere icra alanına hakim avukat meslektaş aramaktayız. ilgilenen arkadaşlarımızı büromuza davet ediyoruz.

SUSUZ HUKUKAvukat Arayan Avukat

katip,sekreter,büro işçisi

Daha önce hukuk bürosunda çalıştım adalet eğitimi mezunuyum. Afyon merkezde yaşıyorum. İvedi olarak iş arıyorum.

Kader usluKatip İş Arayan

Tevkil Yardımlaşma

Merhaba. Denizli ilinde işleri olan meslektaşlara duruşma, icra vb. işlerinde yardımcı olmak isterim. (Cep: 506 346 64 39)

Av. Tuğba Ademİl Dışı Duruşma

TEVKİL YARDIMLAŞMA

2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum. 39082 sicil numarası ile Ankara Barosuna kayıtlı serbest avukatlık yapmaktayım. Ankara'da yapılacak duruşma, icra vb. işlemlerde ücreti mukabilinde yardımcı olabilirim.

Dilek AYDOĞANİl Dışı Duruşma

Avukat Meslektaşlarımın Istanbul'daki işlerine yardımcı olmak

Merhaba, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Istanbul Barosu'na 67529 sicil numarası ile kayıtlıyım. 2 yıl boyunca aktif biçimde avukat olarak çalıştım. Duruşma, icra dairesi işlemleri ve arabulucuk görüşmeleri tecrübem bulunmaktadır. Istanbul'da bulunan tüm adliyelerdeki duruşma, İcra işlemleri, arabuluculuk görüşmeleri ve sair her türlü işlemlerde ücreti mukabilinde yardımcı olabilirim.

Canan YILMAZGenel

Avukat İş İlanı

1 yıllık avukatlık stajımı tamamladım fakat ruhsatımı henüz almadım. Tecrübe kazanabileceğim bir hukuk bürosu aramaktayım. Saygılarımla.

Engin SeverGenel