İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

Avukatlık Stajı

Afyon Kocatepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Staj sürem boyunca çalışabileceğim, mesleğimi öğrenip kendimi geliştirebileceğim bir hukuk bürosunda çalışmak istiyorum.

Esra TekinGenel

Bursa ve Çevresi Tevkil Talepleri Hakkında

Bursa Barosu bünyesinde serbest avukat olarak çalışmaktayım. Bursa ili ve çevresindeki duruşmalarınız konusunda ücreti mukabilinde yardımcı olabilirim. İletişim için 532-135-82-29 numaralı telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz. Bursa Barosu-4893 Av. Erkan DEMİRHAN

Erkan DEMİRHANGenel

İş arayan

Afyon merkezde ikamet ediyorum 34 yasinda ortaöğretim mezunuyum güler yüzlü giyimine özen gösteren bakımlı birisiyim. Ofiste karşılama , yemek , çay , temizlik , dosya getir götür ve düzenleme gibi tüm işleri yerine özenle getirebilirim.

Hanife YILDIZGenel

Katibim iş arıyorum

ADALET bölümü bitirdim Cumhuriyet Başsavcılığı alanında 9 ay staj yaptım. F klavyede 100 110 arası yazıyorum word, power paint, excel programlarını biliyorum. UYAP programına aşinayım staj sürecimde de UYAP programını kullanmışlığım oldu. Elimden geldiğince öğrenerek dahasını yapmak istiyorum.

Ceren AltıntaşGenel

İş başvurusu

Hukuk derslerinin çoğuna hakimim. Iki üniversite mezunuyum maliye + siyasal bilimler bitirdim. Avukatlık veya hukuk bürolarında çalışmak istiyorum.

Celalettin KarakayaGenel

Ankara Avukat/İş Takibi

Afyonkarahisar Barosu'na kayıtlı avukatların Ankara'da ki dava,duruşma,icra,dosya takibi vs. işlerini yapmaktayım. Ankara'da ki tüm süreçleriniz için yardımcı olmaktayım. Mail ve tel. no. ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayşegül ŞahinGenel