İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

İş

Manisa Adalet meslek yüksekokulu mezunuyum. Hukuk bürosunda 3 buçuk aylık staj deneyimim var. Lise de adalet bölümünü okudum SGK kurumunda staj gördüm bilgisayarla aram iyi. UYAP, HUYAP Gibi sistemlerde tecrübem var bölümüm zabıt katipliği klavyem oldukça iyi onun yanında Katiplik için yer açma belgem de var. Devamlı çalışabileceğim bir büro arıyorum.

Şehriban öğütGenel

STAJYER/ÖĞRENCİ TAKIM ARKADAŞLARI

Demiray Avukatlık Bürosunda bizimle takım arkadaşı olmak isteyen stajyer yahut öğrenci arkadaşların iletişime geçmesini bekliyoruz.

DEMİRAY AVUKATLIK BÜROSUGenel

Büro elemanı

Merhabalar büro sekreteri olarak iş arıyorum. Lise mezunuyum. Bir çok iş tecrübem vardır. Büroda yemek yapmak , temizlik , telefonlara bakmak, dosyaları düzenlemek gibi işleri yapabilirim.

Emine BahçeGenel

Sekreterlik

Kasiyerlik yaptım 6sene marketlerde 6ay et sakatat firmasında on muhasebecilik yaptım sekreterlik ofis işleri yapabilecek iş arıyorum

Neriman öztürķmenoğluGenel

Avukat Meslektaşlarımın Istanbul'daki işlerine yardımcı olmak

Merhaba, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2018 yılında mezun oldum. Istanbul Barosu'na 67529 sicil numarası ile kayıtlıyım. 2 yıl boyunca aktif biçimde avukat olarak çalıştım. Duruşma, icra dairesi işlemleri ve arabulucuk görüşmeleri tecrübem bulunmaktadır. Istanbul'da bulunan tüm adliyelerdeki duruşma, İcra işlemleri, arabuluculuk görüşmeleri ve sair her türlü işlemlerde ücreti mukabilinde yardımcı olabilirim.

Canan YILMAZGenel

Avukat İş İlanı

1 yıllık avukatlık stajımı tamamladım fakat ruhsatımı henüz almadım. Tecrübe kazanabileceğim bir hukuk bürosu aramaktayım. Saygılarımla.

Engin SeverGenel