İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

Avukat bürosu sekreterlik

Selamünaleyküm önlisans Sosyal bilimler mezunuyum .ikinci üni.olarak Adalet önlisans öğrencisiyim bilgisayar işletmenliği kursuna devam etmekteyim Afyon merkezde ikamet etmekteyim direksiyonuma ,iletişim kurmaktaki kabiliyetime ,insanlara verdiğim pozitif enerjime çalışma azmime güveniyorum çabuk öğrenirim yaşım 45 evliyim iş arıyorum hukuk bürolarında çalışmak isterim teşekkür ederim

Neşe GürsoyGenel

Staj yapmak

Merhaba . Istanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Avukatlık stajımın ilk 6 aylık dönemindeyim .Mesleki tecrübe kazanabilecegim bir büroda calismak istiyorum.

Merve ErözGenel

TEKİRDAĞ İLİ ÇORLU VE ÇERKEZKÖY İLÇESİ TEVKİLEN YARDIM

merhabalar meslektaşlarım. TEKİRDAĞ İLİ ÇORLU VE ÇERKEZKÖY İLÇELERİNDE sizlere HER ZAMAN YARDIMCI OLABİLİRİM. 0539 455 02 79 nolu telefondan her zaman benimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖZLEM EYGÜNGenel

Büro işi arıyorum

5 yıllık çağrı merkezi geçmişim var. Büro işleri her turlü yaparım

Şaziye AlgünerGenel

TEVKİL - YETKİ BELGESİ - MESLEKİ YARDIMLAŞMA

İstanbul ve Kocaeli illerinde her türlü işlerinizde ve duruşmalarınızda yardımcı olmak isterim. Kendi ofisim ve vergi açılışım mevcuttur.

Av. Serkan AyrıGenel

ANKARADAKİ İŞLERİNİZ İÇİN

Merhaba değerli meslektaşlarım. Ankara Adliyelerindeki adliye işleriniz(duruşma takibi, kalem işleri, icra işleri, keşifler vs.) ve adliye dışı işleriniz için sizlere destek olmak isterim. Kendi vergi açılışım mevcuttur. Şahsıma 05307887661 numaralı telefonumdan veya av.ozgenurbayram@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

ÖZGENUR BAYRAMGenel