İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

TEVKİL

ANTALYA BAROSUNA KAYITLI AVUKATIM. ANTALYA VE İLÇE ADLİYELERİNDEKİ DURUŞMA, İCRA VB. İHTİYAÇLARINIZDA DESTEK OLABİLİRİM.

RABİA NUR YALÇINGenel

İş Arıyorum

Merhabalar Afyonkarahisar Barosuna kayıtlı avukatım. İcra ağırlıklı olarak kendimi geliştirdim. Çalışabileceğim hukuk bürosu aramaktayım. Saygılarımla Av. Tolga Ayduğan

Av. Tolga AyduğanGenel

Büro Stajı

Adliye stajım bir hafta sonra bitecek. Sonraki aşama olan büro stajı için yanında staj yapabileceğim bir büro aramaktayım. Saygılarımla.

Engin SeverGenel

Stajyer Avukat, Asistan, Sekreter

Süleyman Demirel Üniversitesi 3. Sınıfa geçmiş bulunmaktayım. Ticaret, medeni, ceza, idare, iş hukuku alanlarında kendimi geliştirebileceğim bir avukatla çalışmak istiyorum. Temel düzeyde MS Windows, MS Office kullanabiliyorum. B2 seviyesinde İngilizce biliyorum. Dilekçe yazmayı öğrenmiş olmakla birlikte yanında çalışacağım avukatın yanında kendimi geliştireceğime olan inancım tamdır. Randevu takibi, karşılama, çay servisi de yapabilirim. Önemli olan avukatlık mesleğinin nasıl yapıldığını, davaların pratik gidişatını öğrenmemdir.

Sabahat DemirciGenel

Avukat Yanında Tecrübe Edinme

şu an AKÜ hukuk fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirebileceğim bir avukatın yanında çalışmak istiyorum. Aynı zamanda işletme mezunuyum.

Şükrü CöreGenel

Ofis elemanı sekreterlik işi

Diş doktoru asistanlığı ve hukuk bürosunda çalıştım uzun süreli çalışabileceğim iş arıyorum

Aysel durmuşGenel