İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

TEKİRDAĞ İLİ ÇORLU VE ÇERKEZKÖY İLÇESİ TEVKİLEN YARDIM

merhabalar meslektaşlarım. TEKİRDAĞ İLİ ÇORLU VE ÇERKEZKÖY İLÇELERİNDE sizlere HER ZAMAN YARDIMCI OLABİLİRİM. 0539 455 02 79 nolu telefondan her zaman benimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖZLEM EYGÜNGenel

Büro işi arıyorum

5 yıllık çağrı merkezi geçmişim var. Büro işleri her turlü yaparım

Şaziye AlgünerGenel

TEVKİL - YETKİ BELGESİ - MESLEKİ YARDIMLAŞMA

İstanbul ve Kocaeli illerinde her türlü işlerinizde ve duruşmalarınızda yardımcı olmak isterim. Kendi ofisim ve vergi açılışım mevcuttur.

Av. Serkan AyrıGenel

ANKARADAKİ İŞLERİNİZ İÇİN

Merhaba değerli meslektaşlarım. Ankara Adliyelerindeki adliye işleriniz(duruşma takibi, kalem işleri, icra işleri, keşifler vs.) ve adliye dışı işleriniz için sizlere destek olmak isterim. Kendi vergi açılışım mevcuttur. Şahsıma 05307887661 numaralı telefonumdan veya av.ozgenurbayram@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

ÖZGENUR BAYRAMGenel

Konya tekvil

Konya barosuna kayıtlı avukatım . Konya ve  çevresinde ki duruşma , evrak takibi , icra işlemleri ve başkaca iş ve işlemleriniz için yardımcı olurum.  Av. Rumeysa KESKİN  (5187) - Tel:0555 108 93 45 - Mail: av.rkeskin@gmail.com

Rumeysa KESKİNGenel

Bağlı çalışan avukat olarak çalışabileceğim bir hukuk bürosu arıyorum.

Ruhsat başvurumu yapmış bulunmaktayım. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Aktif geçirdiğim staj dönemimde adliyede dosya takibi, dilekçe yazımı, duruşma tecrübesi vb alanlarda yetkinlik kazandım. Hem potansiyelimi etkin kullanabileceğim hem de kendimi geliştirebileceğim, insani değerleri de göz ardı etmeyen bir hukuk bürosu arıyorum.

Elif NADİRGİLGenel