İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

Avukat katipliği

Avukat katipliği işi arıyorum

İlknur beşkardeşKatip İş Arayan

İcra katibi

1 yılı aşkın icra katipliği yaptım. Dosya takibi, talepler, hacizler konusunda deneyimliyim.araç kullanabiliyorum. Şehir dışı engelim yok. Son çalıştığım büro - Çakır Hukuk Bürosu

Şerife ErduranKatip İş Arayan

Katip iş arayan

İsmim Nazlı. Lisede adalet mezunuyum.Üniversitemi Necmettin Erbakan Adalet Meslek Yüksekokulu mezunuyum.Klavyede 150 140 arası yazıyorum. Saygı konusunda hiçbir sıkıntı olmaz.Öğrenmeye yatkınımdır.Maddi yetersizlikten dolayı ilan vermek istedim.Stajlarımı adliyede ve cezaevinde tamamladım.Avukat yanında katiplik yapabilirim.

NAZLI TEKKatip İş Arayan

katip avukat yanında iş

Lisede adalet bölümü çıkışlıyım. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet MYO'da eğitim görmekteyim.20 yaşımdayım. Daha önceden Afyonkarahisar Adliyesinde staj gördüm. Ağır Ceza,İcra Dairesi,Sulh Hukuk,Asliye Ceza,İş Mahk. gibi kalemlerde staj yaptım. Çalışmayı seviyorum. Öğrenmeye çok yatkınım. Çabuk öğrenirim. Saygıda kusurum asla olmaz.F klavye ye çok aşinayım . yarışmalarda derecem ve belgelerim var . Eğitimim için maddi desteğe ihtiyacım olduğu ve işleri daha detaylı öğrenmek istediğim için tatil sürecinde okulum açılıncaya kadar çalışmak istiyorum.

Demet MERTKatip İş Arayan

Katibim iş arıyorum

ADALET bölümü bitirdim Cumhuriyet Başsavcılığı alanında 9 ay staj yaptım. F klavyede 100 110 arası yazıyorum word, power paint, excel programlarını biliyorum. UYAP programına aşinayım staj sürecimde de UYAP programını kullanmışlığım oldu. Elimden geldiğince öğrenerek dahasını yapmak istiyorum.

Ceren AltıntaşGenel

Asistan,ofis sekreterliği

23 yaşındayım. Dumlupınar üniversitesi kamu yönetimi bölümü mezunuyum. Avukat yanında asistanlık,evrak kontrolü gibi ofis sekreterliği yapabilirim.Hukuk konularında bölümümden dolayı bilgim vardır. Bilgisayar sertifikasına sahibim.Bilgisayar kullanımım hızlıdır.

Özlem KocabıyıkKatip İş Arayan