İLANLAR

SİZ DE İLAN VERİN

katip,sekreter,büro işçisi

Daha önce hukuk bürosunda çalıştım adalet eğitimi mezunuyum. Afyon merkezde yaşıyorum. İvedi olarak iş arıyorum.

Kader usluKatip İş Arayan

Acil iş arıyorum

Adalet meslek lisesi ve adalet meslek yüksekokulu mezunuyum askeri ücretli sigortalı avukat katibi olmak istiyorum, deneyimliyim daha önce staj yaptım ve iş deneyimim oldu. Uyum sağlayabilen, çalışkan biriyim.

Demet GüllüKatip İş Arayan

Büro asistanlığı

Adalet lisesi mezunuyum. İstanbul hukuk büro yönetimi okumaktayım. Azimliyimdir, hirsliyimdir, f klavye kullanmasını biliyorum.

Neslihan özyörükKatip İş Arayan

Bende iş var, sizde iş var mı?

Ben reklamcılık mezunuyum ve 10 yıldır İstanbul'da çok büyük ajanslarda çok büyük markalar için reklam yazarlığı yaptım. Ama artık Afyon'dayım ve kendime sermaye yapabileceğim daktilo 10 parmak klavye bilme özelliğimden yararlanmak istiyorum. Bir de aradığınız bir özellikse ve işinize yararsa dürüst biriyim. Bu da mı gol değil hakim bey???

Harun ÇINARKatip İş Arayan

Asistan

AKÜ Meslek Yüksekokulu Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Mezunuyum. Q ve F klavyede hızlıyım. Açıköğretim Fakültesi Adalet bölümü okumaktayım. İş arıyorum.

Zehra AcarKatip İş Arayan

iş arıyorum

28 yaşındayım 8 yıllık iş tecrübem var iyi derece bilgisayar bilgim ve bilgisayar sertifikam var avukatın yanında ofis sekreterligi olur evrak getir götür işi arıyorum kişilime güveniyorum giyimime özen gösteren biriyim

asiye gökKatip İş Arayan