CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI
Tarih: 15.01.2022| Okunma Sayısı: 2093

Cumhuriyetin kazanıldığı topraklarda Cumhuriyet Bayramı Kutlama Yemeği, Afyonkarahisar Barosu Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Komisyonu tarafından 27 Ekim 2021 Çarşamba akşamı düzenlendi.

Oruçoğlu Termal Otelde düzenlenen Cumhuriyet Kutlama Yemeği’ne Afyonkarahisar Barosu Mensupları ve aileleri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan gecede;  meslektaşlarımız tarafından oluşturulan Afyonkarahisar Barosu Korosu, Türk Sanat Müziğinden ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği şarkılardan oluşan eserleri icra ederek, dinleyenlerden tam not aldı.

Mini konserin ardından gece, meslektaşlarımız ve eşleri ile hazırladıkları dans gösterileri ile devam etti. Vals ve zeybek gösterileri ile sahne alan dans topluluğu, izleyenlere güzel dakikalar yaşattılar.

Yemeğin ardından Türk Sanat Müziği konseri ile devam eden gece, Türk Bayrakları eşliğinde marşlar söylenerek ve hatıra fotoğrafı çektirilerek son buldu.

Meslektaşlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleşen gecede program, büyük beğeni topladı.

 

Afyonkarahisar Barosu Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Komisyonu’na, Koroda ve dans topluluğunda görev alan meslektaşlarımıza ve emeği geçen yönetim kurulu üyelerimize bu özel program için ve katkıları için şükranlarımızı sunarız.

21.06.2024
AV. TURGAY ŞAHİN
BARO BAŞKANI

BARO LEVHASI


© Web sitesi hizmeti Türkiye Barolar Birliği tarafından verilmektedir.